Pompy OM

 

Dozowanie zawiesiny tlenku magnezu.

Ten typ pomp został zaprojektowany do dozowania rozcieńczonej zawiesiny tlenku magnezu do oleju napędowego/diesla. OBL współpracuje z producentami zawiesiny tlenku magnezu od 1980 r. Pompy typu OM zostały zaprojektowane ze specjalnych materiałów stykających się z medium przeznaczonym dla tych aplikacji. Jest dostępny z mechanizmem powrót tłoczyska za pomocą sprężyny oraz w wersji z powrotem za pomocą krzywki.
Wydajność do 110 l/ h i ciśnieniu roboczym do 60 bar.
Pompa typu RB 16 MA 36 OM
5l/h @ 40 bar g
mechanizm z powrotem tłoczyska za pomocą sprężyny
Pompa typu RB 16 MA 36 OM 5l/h @ 40 bar g mechanizm z powrotem tłoczyska za pomocą sprężyny

Pompy MHBN/MHCN

 

Dozowanie pomocniczego materiału filtracyjnego (ziemia okrzemkowa).

Pompa typu MHBN100PP. 
Typ pompy, która najlepiej spełnia zarówno techniczne jak i ekonomiczne wymagania jest wersja    MHBN/MHCN
Ten typ pomp jest specjalnie zaprojektowany z głowicą PP, silikonowym uszczelnieniem FDA (do przemysłu spożywczego), gniazdami zaworów i kulami zaworowymi AISI 316L w połączeniu z unikalną mechaniczną membraną OBL z PTFE.
Pompa typu MHBN100PP. Typ pompy, która najlepiej spełnia zarówno techniczne jak i ekonomiczne wymagania jest wersja MHBN/MHCN Ten typ pomp jest specjalnie zaprojektowany z głowicą PP, silikonowym uszczelnieniem FDA (do przemysłu spożywczego), gniazdami zaworów i kulami zaworowymi AISI 316L w połączeniu z unikalną mechaniczną membraną OBL z PTFE.
OBL jest światowym liderem w produkcji pomp dozujących pomocniczego materiału filtracyjnego używanego do filtracji wina, piwa i soków owocowych. Pomocniczy materiał filtracyjny jest to ziemia okrzemkowa znana jako Kieselgur. Zakres pomp tego typu obejmuje pompy nurnikowe z uszczelnieniem wargowym, mechaniczną membraną i membraną hydrauliczną. Spełniają one ogólne wymagania dla przepływu (wydajności) i ciśnienia (100l/h przy 10 bar).

Pompy typu HV

 

Do medium (płynów) o wysokiej lepkości.

Specjalnie zaprojektowane do radzenia sobie z medium o wysokiej lepkości pompy typu HV są dostępne jedynie w wersji z nurnikiem tłocznym z mechanizmem z powrotem tłoczyska za pomocą sprężyny oraz w wersji z powrotem za pomocą krzywki. Pompy te służą do pompowania produktów o lepkości do 55,000 cP, pojedyncza głowica może osiągnąć do 150l/h.
Pompa typu RCC 16 HV 50 DV
6 l/h 10 bar g.
mechanizm z odciąganiem sprężyny
Pompa typu RCC 16 HV 50 DV 6 l/h 10 bar g. mechanizm z odciąganiem sprężyny

Pompy typu CN

 

Microdosing.

Pompa typu RCN 6A 70 TL
Maksymalna wydajność 500ml/h
Maksymalne ciśnienie 40 bar g
1% stopniowy zakres nastawy wydajności STD
Pompa typu RCN 6A 70 TL Maksymalna wydajność 500ml/h Maksymalne ciśnienie 40 bar g 1% stopniowy zakres nastawy wydajności STD
Pompy te są zaprojektowane do poradzenia sobie z ekstremalnie niskimi wydajnościami gdzie konieczna jest ciągłość dozowania. Te pompy z nurnikiem tłocznym są zdolne do dozowania z dolną granicą wydajnością 15ml/h przy maksymalnym ciśnieniu 40 bar dzięki unikalnym nurnikom tłocznym OBL oraz użyciu specjalnych materiałów do wykonania elementów zaworów.
WYŚLIJ ZAPYTANIE O BEZPŁATNĄ WYCENĘWyślij teraz